Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 205/55 R16 94V

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707145871
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
71 dB

Највисока цена:  135,7 €

Цена по парче

135,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,78 €

Назад кон врвот