Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 255/45 R20 101V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2255/45 R20 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706469978
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот