Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 235/55 R18 104H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2235/55 R18 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704421268
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  123,7 €

Цена по парче

247,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот