Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 235/55 R17 103H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2235/55 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706611254
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  82,05 €

Цена по парче

164,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2 €

Назад кон врвот