Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 225/60 R16 102H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2225/60 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703537106
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  63,9 €

Цена по парче

127,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот