Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/65 R17 99H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/65 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706668579
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  68,4 €

Цена по парче

136,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,18 €

Назад кон врвот