Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/60 R16 99H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528702565223
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  57,15 €

Цена по парче

114,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 10,20 €

Назад кон врвот