Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/50 R18 92V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/50 R18 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708915985
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  147,25 €

Цена по парче

294,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот