Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 215/45 R17 91V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528701201610
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  68,6 €

Цена по парче

137,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот