Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 205/55 R19 97H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2205/55 R19 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708407305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  82,05 €

Цена по парче

164,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот