Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 205/55 R17 95V

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708138629
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  64,7 €

Цена по парче

129,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот