Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 195/65 R14 89T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2195/65 R14 89T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702582398
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  45,75 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот