Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 195/50 R15 82H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528708846166
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  47,6 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот