Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 195/45 R16 84H

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2195/45 R16 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704816224
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  71,35 €

Цена по парче

142,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,22 €

Назад кон врвот