Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 185/65 R14 86T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528703953456
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  35,1 €

Цена по парче

70,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот