Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 165/70 R14 81T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702563182
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  35,75 €

Цена по парче

71,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот