Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 2 165/65 R15 81T

BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich g-Force Winter 2
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter 2165/65 R15 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702792551
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  37,8 €

Цена по парче

75,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот