Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 175/70 R14 84T

BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709425544
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  68,20 €

Цена по парче

68,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,74 €

Назад кон врвот