Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich g-Force Winter 175/65 R14 82T

BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich g-Force Winter
BF Goodrich

BF Goodrich g-Force Winter175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528708537958
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  53,90 €

Цена по парче

53,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,39 €

Назад кон врвот