Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control T 385/65 R22.5 158K

BF Goodrich Cross Control T
BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control T385/65 R22.5 158K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528708296909
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  498,60 €

Цена по парче

498,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот