Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control S 295/80 R22.5 152/149K

BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control S295/80 R22.5 152/149K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/149
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528702046296
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  456,1 €

Цена по парче

456,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,93 €

Назад кон врвот