Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control D2 315/80 R22.5 156/150K

BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control D2315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528708732339
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот