Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control D 315/80 R22.5 156/150K

BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control D315/80 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528707742971
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  550,10 €

Цена по парче

550,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 143,50 €

Назад кон врвот