Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control D 13 R22.5 154/150K

BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control D13 R22.5 154/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528709200875
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  513,2 €

Цена по парче

513,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот