Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Cross Control D 12 R22.5 152/148K

BF Goodrich

BF Goodrich Cross Control D12 R22.5 152/148K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528702458808
ЕУ Етикета:
D
B
75 dB

Највисока цена:  540,90 €

Цена по парче

540,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот