Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 35x12.50 R18 118R

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO235x12.50 R18 118R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
35x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528706639784
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
75 dB

Највисока цена:  342,70 €

Цена по парче

342,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 45,08 €

Назад кон врвот