Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 35x12.50 R15 113Q

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO235x12.50 R15 113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
35x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528706315954
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
75 dB

Највисока цена:  341,2 €

Цена по парче

341,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот