Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 33x12.50 R15 108R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO233x12.50 R15 108R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
33x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
75 dB

Највисока цена:  224,3 €

Цена по парче

224,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,01 €

Назад кон врвот