Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 33x12.50 R15 108R

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO233x12.50 R15 108R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
33x12.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528708363663
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  209,4 €

Цена по парче

209,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот