Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 285/75 R16 116/113R

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2285/75 R16 116/113R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/113
Индекс на брзина:
R
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
75 dB

Највисока цена:  261,40 €

Цена по парче

261,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 18,43 €

Назад кон врвот