Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 285/70 R17 116/113S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2285/70 R17 116/113S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
116/113
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528705058685
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
75 dB

Највисока цена:  349,1 €

Цена по парче

349,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,62 €

Назад кон врвот