Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 285/60 R18 118/115S

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2285/60 R18 118/115S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
118/115
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  280,00 €

Цена по парче

280,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 16,92 €

Назад кон врвот