Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 285/55 R20 117/114T

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2285/55 R20 117/114T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
117/114
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  379,4 €

Цена по парче

379,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот