Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 275/55 R20 115/112S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2275/55 R20 115/112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
275
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528700864748
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  230,5 €

Цена по парче

230,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот