Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 265/70 R17 121/118S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2265/70 R17 121/118S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  264,1 €

Цена по парче

264,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,72 €

Назад кон врвот