Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 265/60 R18 119/116S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2265/60 R18 119/116S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528706206696
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  263,9 €

Цена по парче

263,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот