Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 255/70 R18 117/114S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2255/70 R18 117/114S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
117/114
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528708733541
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  292,5 €

Цена по парче

292,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот