Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 245/75 R17 121S

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich All-Terrain T/A KO2
BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2245/75 R17 121S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
74 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот