Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 245/70 R16 113/110S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2245/70 R16 113/110S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/110
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  199,8 €

Цена по парче

199,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот