Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 245/65 R17 111/108S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2245/65 R17 111/108S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111/108
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528708804708
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  185,3 €

Цена по парче

185,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот