Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 235/70 R16 104/101S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2235/70 R16 104/101S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/101
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528700857535
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  162,2 €

Цена по парче

162,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот