Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 225/65 R17 107/103S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2225/65 R17 107/103S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
107/103
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528708633575
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  203,1 €

Цена по парче

203,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,94 €

Назад кон врвот