Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 215/75 R15 100/97S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2215/75 R15 100/97S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528700971682
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  198,1 €

Цена по парче

198,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот