Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 215/65 R16 103S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2215/65 R16 103S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
74 dB

Највисока цена:  148,80 €

Цена по парче

148,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,26 €

Назад кон врвот