Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2 215/65 R16 103/100S

BF Goodrich

BF Goodrich All-Terrain T/A KO2215/65 R16 103/100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/100
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701867144
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
74 dB

Највисока цена:  162,5 €

Цена по парче

162,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,51 €

Назад кон врвот