Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 255/35 R18 94Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage255/35 R18 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528704466191
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  147,5 €

Цена по парче

147,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот