Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 245/40 R17 91Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage245/40 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528709534468
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  123,8 €

Цена по парче

123,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот