Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/60 R16 100V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/60 R16 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704892198
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  126,7 €

Цена по парче

126,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот