Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/55 R17 103W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/55 R17 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704969180
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  128,6 €

Цена по парче

128,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,85 €

Назад кон врвот