Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/45 R18 98W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528702857526
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  145,6 €

Цена по парче

145,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот